Design by Saffron

Jak vybrat správný kámen?

Můžeme se řídit astrologickým slunečním znamením, kdy má každé znamení přiřazené své kameny. Tabulku s přehledem kamenů najdete většinou u každého prodejce. Jelikož prodejci využívají různé zdroje, mohou se dost odlišovat.

Další možností je hledat kámen podle nemoci nebo problému, který nás trápí a s nímž nám má pomoci. Krystaly léčí současně ve fyzické, citové, rozumové i duchovní rovině. 

Umí vyladit energie a odstraňují vzniklou nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Vibraci krystalů pronikají do hloubky a působí na čakry a auru člověka, a tím spouštějí léčební proces.

Já osobně preferuji a nejvíc bych doporučila výběr kamene podle osobních pocitů a sympatií, stejně jako si vybíráme přátelé či partnera. Chci-li opravdu dobře využít možnosti, které krystal nabízí, musí prostě sednout a líbit se, musí se ke mně hodit. Potom teprve může kámen dodat to, co od něj člověk očekává.

Na každého člověka působí kámen jinak, proto je dobré rozhodovat se opravdu sám podle sebe. Jednomu člověku může kámen pomoci, na jiného ten samý nepůsobí vůbec, nebo má odlišné účinky – může třeba znásobit jeho přecitlivělost nebo smutek. Kámen neškodí, jenom zesiluje, zmírňuje nebo mění vibrace člověka v oblasti aury a čaker, tak aby se dostaly do stabilní roviny.