Beran

Karneol

Je potřeba se uzemnit a ukotvit v realitě. Nelze lítat v oblacích a nemyslet na zadní vrátka.

Beran Karneol
Milí Berani, ve vašem životě proběhly události, které vás trápí. Je vám to líto a jste z toho smutní. Může to být něco z vaší minulosti, ale i současná situace. Věřte, že se nic neděje jen tak. Každá událost má svoji příčinu. Berte to jako zkoušku, něco, co vás naučí odpouštět, něco, co vám pomůže najít poučení z minulých událostí, nebo najít řešení v událostech současných.

Nemůžete čekat, že problémy se vyřeší jen tak. Vše, co řešíte a nedořešíte, se vám do života bude vracet pořád a bude přinášet bolest a smutek. Zdravotně to může být zanedbaná nemoc, něco, co jste opomíjeli. Zamyslete se, co jste zanedbali, může to být i slabá bolest nebo křeč. I z bolavého zubu může vzniknout ošklivý zánět.

Z hlediska práce to může být něco, co jste dlouho odkládali, až jste nakonec na to zapomněli. Otevřete šuplík a zkontrolujte si vše, co v něm máte. Ještě není pozdě. Ještě pořád je šance to vyřešit. Nebojte – zvládnete to. Vše se v dobré obrátí, jenom nepanikařte.

Ve vztazích nedržte energii minulých zklamání a konfliktů. Nejitřete staré rány a nechtějte otevírat staré nedořešené spory. Nepřineslo by to nic pozitivního. Udělali jste vždy to nejlepší, co jste v daném okamžiku a v dané situaci mohli udělat. Dovolte si tuto situaci opustit, a hlavně odpusťte si. Je to pro vás to nejdůležitější.

Proč Karneol?

Karneol přináší oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Karneol – je plný života a vitality. Povzbuzuje metabolismus. Aktivuje první – základní čakru. Jedná se o kámen, který dokáže překonat negativní jednání. Urychluje léčení kostí a šlach, zajištuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání. Položen u dveří zajišťuje domácnosti hojnost a stabilitu.