Blíženci

Onyx

Je potřeba hledat rovnováhu mezi rodinou a prací, ale také si hlídat svoje zdraví. Bude to totiž velice náročný rok.

Blíženci Onyx

Milí Blíženci, je konec lelkování. Je potřeba začít jednat, je potřeba se zvednout ze země a udělat kus práce. Je potřeba dělat věci i nad rámec času a sil. Vím, je to složité a náročné, ale nechcete to přece vzdát. Dbejte na detaily a buďte důkladní. Jedině spolehlivost, věrnost a tvrdá práce vám tento rok pomůže vykročit správným směrem. Zaměřte se na detaily, ne jednotlivosti a opravdu na velké podrobnosti.

Může to pro vás znamenat i zvýšené změny, pohyb a cestování. Nechcete přece zkazit něco, co jste si tak dobře rozjeli. Usnout na vavřínech je tak lehké. Pokud ale vydržíte, čeká vás zasloužená odměna, která přináší zvýšenou hojnost a také větší ochranu ze strany andělů.

Co se týká vašeho zdraví, tak by to chtělo trochu omezit tuky a cukry. Možná tento rok i zařadit do jídelníčku víc ovoce a zeleniny. Zkrátka jídlo odlehčit, až ho skoro předělat na vegetariánské. Pro milovníky masa, stačí maso malinko omezit, ale kdybyste zvládli ho vyřadit na některé dny úplně, tak to jenom pomůže vašemu zdraví.

Ve vztazích je potřeba ctít své sliby. V okamžicích, kdy je nemůžete kvůli práci dodržet, zkuste být otevření a naslouchat. Udělat aspoň o víkendech ústupek a být se svými blízkými. Nezanedbávejte je, a zkuste jim vysvětlit, jak je pro vás plnění pracovních úkolů tento rok důležité. Nabídněte jim kompromis a uvidíte, že si užijete s rodinou nádhernou dovolenou.

Proč Onyx?

Onyx – ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, dovoluje stát se pánem svého osudu. Odvádí z těla negativní energii, ale neabsorbuje ji.

Jedno malé varování – nepřijímejte nikdy jako dárek či pozornost Onyx. Darovaný přináší smůlu a neštěstí, své kladné vlastnosti projeví jen nositeli, který si ho pořídí sám.

Pokud chcete zesílit jeho schopnosti, noste ho na levé straně těla, jinak ho pokládejte na místech na těle nebo v obydlí podle potřeby. Také je to kámen, který drží v sobě všechny vzpomínky, proto je potřeba ho pravidelně čistit. Čištění je vhodné provádět pod tekoucí čistou vodou. Nabíjení kamenů je vhodné provádět za jasného měsíčního světla za úplňku.