Býk

Růženín

Základem je přijmout radost, kterou jim život dává. Nedusit v sobě bolest, smutek a city, jinak se udusí.

BÝK – Růženín

Co se to děje v životě Býků? Je tu nějaký zmatek, něco, co je odpoutává od jejich vlastního života. Je potřeba se soustředit, zaměřit se na konkrétní cíl. Všechny síly věnovat jedné věci, jedinému úkolu, jediné situaci. Jste člověk, který dokáže lidi motivovat a inspirovat, zkuste tedy netříštit síly a věnovat se jediné věci.

Zmatek, který ve vašem životě panuje, jste si způsobili vy sami a také ho dokážete dostat pod kontrolu. Nepanikařte, není to špatně. V životě každého člověka zavládne v určitém okamžiku chaos. Je to proto, aby se člověk naučil vyčlenit to, co je pro něj důležité, aby si určil priority a těm se pak věnoval. Tato situace je tady. Tak se začněte soustředit, zaměřte se na to, co chcete, vyčleňte si na to čas a síly a jděte do toho.

Z hlediska zdraví by to mohlo znamenat také, že v případě, že máte zdravotní problém, tak je tu příslib zlepšení, léky začnou zabírat. Vaše psychika se uklidní a vše dostane nový směr.

Z pohledu vztahů je to okamžik, kdy byste neměli dělat zásadní změny. Naopak měli byste přehodnotit vše, co se vám ve vztazích děje a přemýšlet, kde je chyba, kde je ten okamžik, který spouští problém. Buďte silní a najděte svůj směr. Udělejte vše proto, abyste situaci dostali pod kontrolu.

Proč Růženín?

Růženín – je symbolem lásky, krásy, životní energie a uzdravování. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu, podporuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, podněcuje citlivost a vnímavost vůči ostatním i sobě samému, učí sebeúctě a sebelásce. Odstraňuje apatii, strach, zlost, nelibost a pocity viny. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Na fyzické úrovni posiluje srdce a oběhový systém, uzdravuje ledviny a nadledvinky.

Noste ho hlavně na srdci, srdeční čakře. Také položen u postele nebo v místnosti – od dveří po pravé straně – položen v bližším (přátelství) nebo vzdálenějším (partnerství) rohu pomáhá čistit vztahy.