Kozoroh

Lápis Lazuli

Vše, co bylo zahaleno mlhou a naprosto nejasných obrysů, se najednou ukáže v plné parádě. Je to nový začátek, tak hurá do toho.

Kozoroh - Lápis Lazuli

Kozorozi budou tento rok vidět naprosto jasně svou situaci. Zmatek a chaos je pryč a jasnost a čistota daného problému zaujala své místo. Porozumění nahrazuje předchozí nedorozumění. Nyní jste připraveni pohnout se vpřed. Nové nápady k vám přicházejí, nová inspirace, která pramení z nějaké předchozí události nebo situace.

Je příležitost vytvořit něco úžasného a jste plní vášně a vzrušení. Zaměřte se na myšlenky, na své dlouhodobé cíle, na své soukromé plány. Poučeni z minula přece nemůžete udělat stejnou chybu, nelze přece vkročit dvakrát do stejné řeky.

Začátek nebude jednoduchý, ale je to obrat z bodu nula do bodu jedna, z negativního do pozitivního. Přichází geniální jednoduché, rozumné řešení, které obrátí váš život naruby. Pracovně je to posun vpřed, možná i nová práce, nový projekt.

Ve vztazích budete mít jasno. Vztah, který funguje, čeká posun, a i když to nebude jednoduché a lehké, bude dobrá volba. Vztahy na začátku projdou krizí, ale jenom proto, abyste si ujasnili, zda tento vztah opravdu chcete a jste připraveni v něm pokračovat.

Proč Lápis Lazuli?

Lápis Lazuli – velice duchovní kámen, výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Je to silný kámen, který dokáže navázat komunikaci s duchovními průvodci. Kromě jiného upozorní svého nositele na možnost psychického útoku, tento útok zastaví a vrátí útočící energii k tomu, kdo jí vyslal.

Měl by se nosit bránici, tj. od temene hlavy až po konec hrudní kosti. Na fyzické úrovni léči krk, hlasivky, snižuje krevní tlak. Pomáhá při nespavostí a depresích. Léčí poškozený sluch.

Urychluje léčení kostí a šlach, zajištuje dobré prokrvování jednotlivých orgánů a tkání. Položen u dveří zajišťuje domácnosti hojnost a stabilitu.