Lev

Jadeit

Změna v postojích, opouštění destrukce je cestou ze situací, z kterých by již nebylo návratu. Štěstí máte na dosah.

Lev – Jadeit

Je nejvyšší čas přehodnotit svojí situaci, protože v současné době míjíte příležitost. Vše, co potřebujete a hledáte, máte přímo před očima, jenom to nevidíte. Otevřete oči možnostem a přijměte pomoc, která se vám nabízí.

Nicméně bez vašeho přičinění se nic nezmění a vše zůstane na bodě mrazu. Vaše nespokojenost a rozmrzelost je okatá a může poškodit plány a záměry. Přestaňte se chovat jako apatický snílek, jako kdybyste byli v pasti. Vše, co chcete a co potřebujete, máte na dosah. Zvedněte se, protože se může stát, že štěstí a pomoc, které máte na dosah, může proletět těsně kolem vás a vy si to ani nevšimnete.

Můžete se cítit hodně přepracovaní. Únava a smutek můžou násobit i vaše psychické problémy. Přestaňte se litovat, přestaňte upadat do letargií a postavte se na nohy. Vše zvládnete, vše bude v pořádku. Máte na to sílu i schopnosti.

Ve vztahu podléháte nespokojenosti a pocitům, že se nudíte. Ale neobviňujte z toho partnera, ten za to nemůže. To, co se teď ve vztahu děje, je jenom důsledkem toho, jak jste si to vy sami nastavili. Můžete to změnit, je na to příležitost. Tak s chutí do toho.

Proč Jadeit?

Jadeit – je symbolem čistoty a vyrovnanosti. Přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.

Jadeit je velice silný kámen, byl nosem čínskými císaři v koruně, aby je chránil a přinášel jim moc. To se jim, ale nedařilo, protože kámen má i tu schopnost, že dokáže uvolnit emoce a člověk se projeví takový, jaký ve skutečnosti je.

Na druhou stranu nošený na těle, přenáší na svého nositele všechny své pozitivní vlastnosti. V každém případě je to kámen, který vám bude dodávat energii a pomůže vám také při změnách a v nových situacích. Mírní zmatek a odhaluje nejlepší možná řešení, tak aby nositeli přinesl do života pocit pohodlí a stability.