Panna

Aventurín

Neriskovat, spíše v poklidu proplouvat zčeřenou vodou. To je heslo pro rok 2021, kterého by se Panny měly držet.

Panna – Avanturín

Milé Panny, tento rok nezačínejte s žádnou samostatně výdělečnou činností, nedoporučuji ani začínat či řešit cokoliv na soudě nebo s právníky. Neslo by to velké riziko. Navíc svoji mysl zaměřujete na negativní věci, na to, co vám chybí a na to čeho se vám nedostává, místo radosti z každého nového dne.

Uvědomte si, že to, na co myslíte, dostává od vás hodně energie, myšlení na nedostatek vytváří nedostatek reálný. Jednoduše si to prostřednictvím zákona přitažlivosti přitáhnete do života. Pomoc je blízko, ale vaše negativní myšlenky, váš negativní postoj, pesimismus brání tomu, aby pomoc přišla, aby se energie uvolnila.

Je čas přehodnotit slova a myšlenky, které používáte. Musíte změnit a přehodnotit přesvědčení, která máte. Když nahlas odmítáte vztah, tak vám žádný nemůže přijít, když říkáte, že peníze jsou zlo, tak se k vám žádné nemůžou přiblížit.

Štěstí, láska a hojnost přichází jenom k lidem, kteří jsou otevření jejich příchodu. Naštěstí situace se bude zlepšovat a vaše špatná nálada je jenom dočasná. Mezitím se ale musíte starat o své zdraví, nejenom to fyzické, ale i psychiku. Zkuste přestat myslet negativně a pusťte do života trochu toho slunce a radosti. Buďte moudří a přijměte pomoc od jiných, nebo zkuste své blízké požádat o radu nebo pomoc. A vězte není každý den posvícení, ale zítra slunce opět vyjde.

Proč Avanturín?

Avanturín – kámen štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Pomáhá pochopení a odstranění problémů a situací, ve kterých se člověk nachází.

Posiluje schopnosti nutné k řízení jiných lidí a k rozhodování. Povzbuzuje k vytrvalosti. Léčí srdečnou čakru a také srdeční traumata. Dokáže neutralizovat nebo docela zrušit dopad negativních situací a obrátit je v pravý opak, ve štěstí.

Na fyzické úrovni působí příznivě na štítnou žlázu, zajišťuje propojení s nervovým systémem. Snižuje hladinu cholesterolu, udržuje v rovnováze metabolismus. Pomáhá udržet rovnováhu krevního tlaku. Přináší úlevu od migrény a má léčivý účinek při problémech s očima.