Rak

Chryzopras

Čeká vás rok zlepšování vztahů na všech úrovních. Zažijete jízdu, na kterou dlouho nezapomenete.

Raci – Chryzopras

Raci mají tento rok v hlavě jenom vztahy. V první řadě hlavně vztahy osobní, ale zasahuje to i do pracovní oblasti. V osobních vztazích se jedná spíše o platonické a romantické poblouznění, ale nikde není napsáno, že by se tento vztah nemohl proměnit v něco vášnivého.

Důležitá je komunikace. Je potřeba si vyjasnit svoje postoje, svoje myšlenky. Je nutné říct, co je pro koho důležité. V daném okamžiku budujete důvěru partnera. Nesmíte lhát, nesmíte mlžit. To, co teď uděláte, se vám v budoucnu vrátí. Takže pokud chcete pevný, stabilní vztah, pokud chcete jistotu a stabilitu, nesmíte stavět na hliněných nohách. Můžete dostat také nabídku k sňatku nebo nabídku na novou práci.

Ujistěte se, zda jste všechny svoje kroky dobře promysleli, zda všechny vaše kroky směřují k čestnému jednání. Je potřeba udržet rovnováhu a stabilitu. Vše, co teď uděláte, velice ovlivní vaši budoucnost, proto je potřeba dobře zvážit své možnosti. Mohlo by se stát, že byste mohli přecenit svoje síly a možnosti.

Zdravotně je to signál o tom, že váš zdravotní stav se zlepšuje, že vaše zdraví je nebo v brzké době bude v pořádku.

Proč Chryzopras?

Chryzopras – dává naději, přináší úspěch do nových podniků, přináší nové přátele, přitahuje peníze, odstraňuje závist, sobectví a stres. Zvyšuje důvěryhodnost v obchodních a osobních mezilidských vztazích.

Je schopen rozpoznat egoistické a sobecké jednání z minulosti a upozorňuje na jejich vliv v současnosti. Zabraňuje prchlivému a impulzivnímu jednání. Pomáhá odpouštět, zabraňuje ukvapenému jednání.

Uvolňuje emoce, které jsme byli nuceni uzamknout v sobě v dětství, a tím výborně působí na dítě uvnitř nás. Chryzopras léčí celkovou churavost a slabost těla a duše, má silné detoxikační účinky. Výborně působí na nemoci srdeční a poruchy štítné žlázy. Je vhodný k dlouhodobému nošení a pokud si ho vyberete, tak je to jeden z kamenů, který s vámi vydrží natrvalo.