Ryby

Citrín

Je dobré si uvědomit, že slunce svítí, i když jsou na obloze mraky. A i déšť přináší pokrok, protože bez něj by tu byla poušť.

Ryby - Citrín

Milé Ryby, děláte si zbytečné starosti. Můžete mít pocit, že je vše ještě daleko, ale nezapomeňte, jak daleko jste již došli. Vyhodnoťte a uznejte svůj pokrok z širší perspektivy. Buďte trpěliví, ale také vytrvalí. Nevzdávejte se před cílem. Úzkost, pokud jde o současnou situaci, je neopodstatněná. Jakékoliv zastavení posunu vpřed je dočasné.

Uvědomte si, že je potřeba také odpočívat, nebo čas na dovolenou, abyste načerpali nové síly. Plody vaší práce jsou na dosah. Vydechněte a natáhněte ruku. Slunce svítí a výsledky, kterých jste do teď dosáhli, výsledky vaší práce potřebují čas, aby uzrály, aby je okolí vzalo na vědomí.

Ve vztahu sklízíte to, co jste zaseli. Váš vztah je pevný a stabilní, jenom v případě, že jste byli upřímní a že odzrcadluje vzájemnou důvěru a porozumění. Faleš a přetvářka přináší jenom další faleš a přetvářku. Nedůvěra a sobectví nese s sebou jenom nedůvěru.

Pokud jste nezanedbávali své zdraví, tak nehrozí žádné nebezpečí. V případě, že jste neposlouchali varovné signály, čekejte, že budete muset navštívit lékaře a řešit vzniklou situaci. Nebojte se vše dobře dopadne.

Proč Citrín?

Citrín – kámen, který uchovává v sobě sluneční energii. Svému majiteli předává teplo, vitalitu a zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Je to jeden z mála krystalů, které nepotřebují čištění. Učí, jak k sobě přilákat bohatství a prosperitu, ukazuje cestu k úspěchu.

Je to velice šťastný kámen, který vám dopomůže žít v hojnosti a stabilitě. Na duchovní úrovni pomáhá člověku přijmout se takový, jaký je, a potlačit sklony k sebezničení. Posiluje koncentraci. V citové rovině vnáší citrín do života potěšení, radost. Pomáhá zbavit se negativních vlastností a myšlenek.

Je to kámen, který obnovuje ztracené síly a energie. Blahodárně působí při chronickém únavovém syndromu a navracení následků vyčerpání do normálu. Noste ho na krku nebo prostě tak, aby byl co nejvíce v kontaktu s kůží. Položte kousek citrínu do rohu hojnosti svého domu, kanceláře nebo tam, kde si ukládáte peníze.