Štír

Larimar

Vždy se říkalo, že trpělivost růže přináší, a pro tento rok to platí 100x. Jenom trpělivá a vytrvalá snaha přinese kýžený výsledek.

Štír - Larimar

Milí Štíři, tento rok vás nečeká žádný odpočinek, žádná dovolená, ale tvrdá práce. Jen tak můžete dosáhnout úspěchu. A ten je opravdu na dosah. Dobré plánování, správné načasování a tvrdá práce vás vedou k vysněným cílům. Můžete získat uznání nebo ocenění za své velké nadání a dovednosti. Jste skvělý člověk, pracovitý a kreativní, dokážete potlačit váš osobní život a tvrdě pracovat. Nastal čas, kdy se vám dostane odměny. Když se budete plně soustředit na práci, která také zahrnuje vášeň, a vykonáte jí, jak nejlépe umíte, vaše snaha a kreativita bude vysoce odměněna.

Je také důležité být týmovým hráčem a na tomto projektu spolupracovat s ostatními. Buďte čestní a nepřivlastňujte si úspěchy jiných, vaše úspěchy jsou totiž dost velké a viditelné, nepotřebujete se přiživovat na jiných. Tento rok také asi nebude moc času na vztahy, ale když to zvládnete, čeká vás posun v kariéře a povýšení nebo finanční ohodnocení.

A není potřeba se bát i na ty vztahy dojde. I když nebudete mít čas na partnerství, zkuste si malinko odpočinout, ideálně i s partnerem – on to ocení a vám to pomůže. V případě, že máte umělecké sklony, zkuste odpočívat kreativně a kreslit, malovat nebo jinak tvořit. I tato „práce“ v budoucnosti přinese ovoce.

Proč Larimar?

Larimar je kámen, který přináší klid a vyrovnanost. Na duchovní úrovni dokáže odstranit vsugerovaná omezení a bloky, také dokáže zastavit sklony k chování, kterými si nositel sám sobě škodí. V období stresu a náročných změn vám dokáže dát sílu, abyste dané situace překonali.

Larimar umožňuje snadné pohroužení se do stavu hluboké meditace. Je to průvodce po pravé cestě životem. Larimar umožňuje spojení se světem andělů, stejně jako navázání kontaktu s dalšími světy. Jedná se o vynikající kámen pro všechny, kdo hledají spřízněnou duši. Dokáže rovněž vyléčit šrámy pocházející ze vztahů v minulých životech a stará srdeční traumata.

Na fyzické úrovni odstraňuje bloky v hrudi, hlavě a krku. Používá se při reflexologii, dokáže totiž odhalit nerovnováhy v těle a v cestách meridiánů. Pro ženy je to kámen, který jim umožní naladit se na vrozenou ženskost.