Střelec

Chalcedon

Je důležité se naučit nové věci, abychom si udělali náskok. Protože štěstí přeje připraveným.

Střelec - Chalcedon

Milí Střelci, jste odhodlání a kráčíte po správné cestě. Zkuste začít se studiem, nebo aspoň se zkuste o to zajímat a připravujte se na vzdělávání. Učte se jazyky nebo nové věci, které vás posunou blíž k Vaším snům. V daném okamžiku je vyžadováno vaše odhodlání, vaše snaha a váš elán. Čím víc se toho stihnete naučit, tím lepší startovací pozici si do dalšího období připravíte. Nesmíte zahálet a usnout na vavřínech.

Co se týká vztahů, tak je potřeba se také hodně naučit. Možná byste měli začít tím, že budete naslouchat svým blízkým. Vše, co říkají, nese důležité informace, které využijete v nejbližší budoucnosti. Dostanete radu, která se vám bude zdát nekompetentní a velice neurčitá. Dokonce budete mít pocit, že je to vlastně jakýsi blábol, ale s odstupem času přijdete na důležitost daných informací.

Buďte pozorní a vnímejte vše, co k vám přichází. Nic se tento rok neděje jen tak. Vaše zdraví není v ohrožení, ale rozhodně bych doporučila absolvovat nějaké preventivní vyšetření.

Proč Chalcedon?

Chalcedon – kámen posilující mezilidské vztahy, pocit dobré vůle, vnitřní stabilitu. Negativní energii člověka rozptyluje do prostoru tak, aby zabránil dalšímu přenosu. Je  to kámen, který dokáže uvádět do souladu mysl a tělo, city a duši. Zahání z mysli nepřátelství, projevy agrese a uklidňuje egoistické a agresivní jednání. Pomáhá sebelásce a sebeúctě, odstraňuje pochybnosti ve vlastní schopnosti.

Posiluje nositele k vytrvalé a pilné práci, odstraňuje prokrastinaci. Díky němu je nositel otevřen okolí a dokáže ho vidět s větší jasností mysle a srdce. Má schopnost otevřít všechny komunikační kanály, tak aby nepřátelství nepropuklo v konflikt.

Na fyzické úrovni je to výborný kámen na léčení zánětů a hojí rány. Snižuje příznaky demence a senility. Likviduje usazeniny minerálů v cévách. Hojivě působí na oči, žlučník, kosti, slezinu a oběhový systém. Nejznámější modrý chalcedon podporuje tvůrčí schopnosti, zlepšuje a zajišťuje jasné myšlení.