Váhy

Ametyst

Žádná kaše se nejí tak horká, jak se navaří, a nejlepší je si pamatovat, že něž něco udělám, tak si to dobře promyslím – zkrátka dvakrát měř a jednou řež.

Váhy - ametyst
Milé Váhy, tento rok na vás vyskočí nějaké nepříjemné tajemství, něco, co jste špatně načasovali. Zastavte činnosti, které děláte a důkladně prozkoumejte pravdu o této situaci. Je možné, že váš postup má značné mezery, nebo může být založen na chybných předpokladech.

Zkuste se na všechny své plány podívat z jiného úhlu, zkuste se podívat nezasvěceným pohledem, tak jako byste byli někým z venku. Nebo zkuste požádat o pomoc. Někoho, komu věříte a na koho se můžete spolehnout. Důvěra v této oblasti je důležitá, protože budete muset poslechnout rady, které dostanete, díky nimž máte šanci se vyhnout nepříjemnostem a ztrátám.

Buďte pečliví, všímejte si detailů a podrobností a vyhněte se zbrklému jednání a neopatrnosti. Musíte přehodnotit všechny svoje kroky a zamyslete se nad tím, zda posun vpřed není příliš brzy, zda není potřeba zpomalit a vše ještě jednou projít, prozkoumat a naplánovat. V případě, že budete spěchat a uděláte ukvapené kroky, můžou vás potkat jak osobní, tak i finanční ztráty a svého kroku budete později velice litovat.

Takže žádné kroky, žádný rozchod, žádná výpověď, žádné stěhování. Vyčkejte na lepší načasování. Tento rok není vhodná doba na změny.

Proč Ametyst?

Ametyst – je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Brání před útoky psychických upírů. Má blahodárný účinek na mysl, dokáže jí povzbudit a uklidnit. Dokáže stabilizovat psychický stav. Podporuje střízlivost a překonává závislosti a bloky všeho druhu. Také pomáhá při porozumění snům. Zlepšuje koncentraci a soustředění a podporuje vás ve snaze dotáhnout ke zdárnému konci vše, čemu se věnujete.

Na fyzické rovině je to skvělý kámen na čištění organismu, posilování imunity. Dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti, ať už ji způsobilo cokoliv. Také čistí auru, je podpůrným kamenem pro krční a korunní čakru.

Ideálním místem na nošení je mít ho na srdci jako šperk, nebo pod polštářem na zlepšení spánku. Pokud máte krystal Ametystu, tak nasměrování hrotu krystalu je nesmírně důležité – směrem k sobě energii přijímáte a směrem od sebe energii posíláte pryč. Kámen se čistí klasickým způsobem pod proudem vody. Pozor ale na slunci bledne.