Vodnář

Tyrkys

Je lepší si někdy počkat, než nám do života přijde opravdový cit, opravdový partner. Nic není náhoda a zbrklé jednání vede ke škodám, které se jenom těžko napravují.

Vodnář - Tyrkys

Vodnářům přichází do života vztah. Možná to bude hluboký, emocionálně čistý vztah. Vztah, který bude pevný a stálý. Také ale můžete podlehnout pokušení a zaplést se do nerozvážného flirtu, které skončí zbytečným melodramatem. Nebuďte snílek – i když jste snílkem od přírody – a zkuste se opírat o reálné možnosti a reálné city. Mohlo by se vám stát, že by vám někdo mohl hluboce ublížit a zranit vaše city.

Vztah, který by vás mohl posunout k hlubokému vztahu, vychází z pevných základů, z důvěry a dlouhodobého přátelského kontaktu. Dostanete pozvánku na party nebo nějakou společenskou událost. Neodmítejte jí, otevírá se tam cesta k novým kontaktům. Může to přinést pracovní pokrok, pracovní kontakty, nebo můžete dostat informace, které tento posun přinesou.

Nepodléhejte svým emocím, psychicky byste mohl upadnout do depresí a smutků, které nejsou oprávněné. Není důvod podléhat těmto emočním výkyvům, jste na cestě ke lepšímu, tak se nedeprimujte a radujte se z nových skutečností.

Proč Tyrkys?

Tyrkys – posvátný, ochranný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Pomáhá vyjadřování vlastních myšlenek, chrání auru a pohlcuje škodlivé vlivy. Podporuje úspěch, štěstí a klid v rodině, zahání zlé sny.

Přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství. Před nebezpečím, nemocí či osudovou ranou vybledne a zmatní, čímž nositele varuje. Přitahuje pozitivní energie a chrání tělo i duši před negativními vlivy.

Přiložený na srdečnou čakru má schopnost sejmout z nositele staré sliby, přísahy, zákazy a omezení, a to napříč věky. Obnovuje rovnováhu, přispívá k seberealizaci a pomáhá nacházet řešení tam, kde by to již jiní vzdali. Nezapomínejte ho pravidelně čistit pod proudem vody, ideálně v proudu řeky nebo potoka.